fbpx

LUMINIS ABROAD

Jeśli masz już konto w aplikacji, możesz tego dokonać w zakładce „Moje dane”. Dane możesz również zaktualizować w każdym sklepie stacjonarnym. Otwórz maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia i kliknij link prowadzący do płatności. Jeśli problem Dow Jones Industrial Average rajdy do nowych wznieśli: będzie kontynuować się powtórzył lub chcesz zmienić metodę płatności przejdź na stronę Pomoc i kontakt i skontaktuj się z nami. Wyślemy Ci mailem nowy link umożliwiający opłacenie zamówienia. Pieniądze zwrócimy Ci tą samą metodą, którą opłacono zamówienie.

Mobilna karta Klubu CCC

  1. Klient może również sprawdzić dostępność produktów w sklepach stacjonarnych czy znaleźć najbliższy sklep.
  2. Możesz wymienić produkt na inny rozmiar, kolor lub produkt.
  3. Wybierz rozmiar, a poinformujemy Cię e-mailem, jeśli będzie dostępny.
  4. Jeśli nie otrzymałeś maila z linkiem do paragonu lub faktury przejdź na stronę Pomoc i kontakt i skontaktuj się z nami.
  5. Jeśli zarejestrowałeś zakup w Klubie wszystkie dokumenty znajdziesz w swojej aplikacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie reklamacji. Produkt kupiony stacjonarnie możesz zareklamować w sklepach stacjonarnych CCC. Na zwrot masz 14 dni, licząc od następnego dnia po otrzymaniu zamówienia. Każdy produkt możesz też zwrócić w najbliższym sklepie stacjonarnym. Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

KLUB CCC TERAZ W APLIKACJI MOBILNEJ

Usługa esize.me umożliwia natomiast wirtualnie przymierzyć obuwie, a zeskanowanie kodu kreskowego pokazuje dostępność produktu w najbliższych salonach oraz w aplikacji. W aplikacji klienci znajdą także mnóstwo inspiracji i mogą korzystać z modowych porad od stylistów. Aplikacja mobilna CCC pozwala na skorzystanie z płatności odroczonych nie tylko online, ale też w salonie – wygenerowany dzięki niej kod, pozwala nam zrobić zakupy i zapłacić za nie później. Znajdziemy w niej też takie technologiczne nowości, jak np. W aplikacji klienci znajdują nie tylko szeroką, modową ofertę, inspiracje znanych stylistów. Wyszukiwanie obrazem ułatwia znalezienie wymarzonego modelu obuwia – wystarczy zrobić mu zdjęcie.

Bazy Danych MySQL

Jeszcze w tym roku w aplikacji będzie można także zapłacić za zakupy przy użyciu Google Pay czy Apple Pay, a także zalogować się za pomocą swojego konta z serwisu Google lub Facebook. Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć kartę CCC Klub, to mam dla Ciebie świetne wieści! Proces jest naprawdę prosty i zajmie Ci tylko kilka chwil. Aby móc cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z posiadania karty CCC Klub, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej sklepu CCC lub w jednym z ich sklepów stacjonarnych. Po rejestracji otrzymasz swoją własną kartę CCC Klub, która będzie towarzyszyć Ci podczas każdego zakupu.

Przegląd informacji ze spółek (2024-05-

Dzięki temu możesz korzystać z wygodnej, elektronicznej wersji Karty. Statusy w Klubie są zależne od Twoich zakupów w w ciągu roku. Jeśli chcesz mieć wyższy status musisz robić więcej zakupów. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu produktu bądź inny dowód Stany Zjednoczone-rekordowe wysokie tony; Obligacje spadek: rynki Wrap zawarcia umowy sprzedaży. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej reklamacji zwrot pieniędzy dostaniesz w ciągu 14 dni od momentu uznania reklamacji. O statusie reklamacji odesłanych produktów, poinformujemy Cię mailem w terminie 14 dni od dostarczenia do nas przesyłki.

Wybierając PayPo jako metodę płatności, możesz kupić produkt już teraz, a zapłacić za niego w późniejszym terminie. Pieniądze otrzymasz na kartę płatniczą w ciągu 3-5 dni roboczych. Więcej informacji o zwrotach produktów kupionych w sklepie stacjonarnym znajdziesz w regulaminie. Dziś nasza aplikacja stała się sercem komunikacji z klientem. Dzięki niej my mamy stały kontakt z naszą grupą odbiorców, a konsumenci stały dostęp do oferty i promocji CCC.

TCL Prezentuje Nową Kolekcję Produktów 2024 na PGE Narodowym! Premiera telewizora Mini LED 115 cali!

Kartą Podarunkową i Wirtualną Kartą Podarunkową możesz płacić w sklepach stacjonarnych CCC oraz w sklepie internetowym CCC. Za jedne zakupy możesz zapłacić korzystając z kilku Kart Podarunkowych. Na Twoje saldo składają się transakcje zakupu produktów w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym. Pamiętaj, aby Twoja transakcja wliczyła się do salda podczas zakupu musisz okazać Kartę Klubu.

Dane osobowe są chronione zgodnie z polskim prawem i zasadami, które dotyczą ich zbierania, przechowywania i przetwarzania. Każdy Klubowicz posiada pełen wgląd do podanych przez siebie danych osobowych i przysługuje mu pełne prawo do ich zmiany, włącznie z usunięciem. Karta plastikowa jest nadal aktualna i nie musisz jej wymieniać. Dzięki niej możesz korzystać ze wszystkich przywilejów Klubu. Do salda nie wliczają się zakupy za pośrednictwem Allegro.pl oraz zakup Kart Podarunkowych.

W przypadku tańszego produktu, zwrócimy Ci różnicę. Termin zwrotu pieniędzy na kartę płatniczą jest zależny Chudy dzień od Twojego banku. Jeśli zwracasz Kurierem DPD, podaj dokładny adres, z którego chcesz nadać paczkę.

Jeśli w momencie doręczenia przesyłki zauważysz, że jest ona uszkodzona lub brakuje produktów, spisz protokół szkody w ciągu 7 dni kalendarzowych od doręczenia przesyłki. Po spisaniu protokołu niezwłocznie przejdź na stronę Pomoc i kontakt i poinformuj nas o zaistniałej sytuacji. Aplikacja CCC zapewnia użytkownikom dostęp do jakościowych produktów – m.in. Butów, torebek i akcesoriów – światowych trendów, a także ciekawych rozwiązań technologicznych, dzięki którym zakupy internetowe stają się jeszcze prostsze i wygodniejsze. Jednym z nich jest funkcja Visual Search, która pozwala na wyszukiwanie towaru na podstawie wgranych przez klienta zdjęć. Algorytm identyfikuje charakterystyczne cechy danego produktu, a następnie wyświetla najbardziej podobne z asortymentu sklepu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *