fbpx

LUMINIS ABROAD

Znajdź najbliższy punkt (z ponad dostępnych!) lub automat DHL BOX 24/7 i nadaj / odbierz w wygodny sposób swoją przesyłkę. Sprawdż i aktywuj dostępność opcji wyświetlania punktów DHL POP i automatów DHL BOX 24/7 m.in. Na Allegro oraz w oprogramowaniu i modułach sklepów eCommerce. W ostatnich latach Polska doświadczyła prawdziwej rewolucji w zakresie handlu elektronicznego. To wygoda, szybkość oraz dostęp do szerokiej oferty produktów. To coś, czego nie zagwarantują żadne zakupy w stacjonarnym sklepie.

Jak odebrać paczkę DHL pop?

Z chwilą, gdy kurier włoży naszą paczkę do skrytki DHL POP BOX, generowany jest specjalny kod odbioru. Kod wysyłany jest na numer telefonu lub na adres email, które zostały podane w zleceniu. Wystarczy wpisać go do wskazanego automatu DHL POP BOX i voila! W ciągu ostatnich trzech lat udział nadań i odbiorów poza domem (out of home delivery – OOH) w rynku paczek zwiększył się aż trzykrotnie. Według szacunków Last Mile Experts (Polish CEP Report 2021) obecnie ponad 37 proc. Paczek doręczanych jest do punktu obsługi, a niemal 12 proc.

Czy można odebrac paczke DHL bez pinu?

Można ich szukać na mapie DHL, ale obecnie trudno zlokalizować jakikolwiek z nich. Automaty paczkowe DHL POP BOX to kolejne ułatwienie dla osób, które dużo zamawiają przez sieć, a tym samym kolejna konkurencja dla paczkomatów InPost. DHL ma jednak przewagę nad konkurencją tym, że w ich automatach paczkowych przesyłka może czekać na odbiór nawet do 4 dni, co w przypadku InPost jest niemożliwe. Przynajmniej nie za darmo, a to już coś, co faktycznie może wpłynąć na zwiększenie popularności DHL POP BOX. Jeśli nie odbierzemy paczki osobiście, kolejnego dnia roboczego kurier będzie próbował po raz drugi doręczyć przesyłkę.

Automaty paczkowe DHL POP BOX wystartowały. Jak działają?

Wystarczy kod odbioru z SMS od DHL eCommerce, po wpisaniu kodu odbioru drzwiczki od schowka z daną paczką otworzą się i można ją odebrać. Konieczne jest także wyrażenie zgody na odbiór przesyłek przy użyciu Pantheon finansów opinii. Zalety i wady Panteon Finance kodu kreskowego. Na głównej stronie serwisu „Przekieruj paczkę” pod polami do logowania znajduje się opcja „Nie mam kodu PIN”. Umożliwia ona ponowną wysyłkę wiadomości sms / e-mail z kodem PIN.

Punkty DHL POP i automaty DHL BOX 24/7

Plusem, wynagradzającym małą ilość automatów DHL, mogą być automaty umieszczone w miastach, blisko punktów DHL Parcel. Przejeżdża obok nich tyle kurierów na dzień, że masz pewność, że paczka szybko zostanie nadana. No i plus za Appital rozpoczyna się naboarding firmy kupujących wyprzedzając datę uruchamiania platformy to, że są blisko sortowni, co też przyśpiesza cały ten proces. To tylko pokazuje, jak słuszną drogę obrał kilka lat temu InPost, skupiając się na rozwijaniu sieci Paczkomatów, których obecnie mamy w Polsce około 18 tysięcy.

DHL wprowadza własne automaty paczkowe POP Box. Jak działają?

  1. To tylko pokazuje, jak słuszną drogę obrał kilka lat temu InPost, skupiając się na rozwijaniu sieci Paczkomatów, których obecnie mamy w Polsce około 18 tysięcy.
  2. DHL POP BOX, tak samo, jak inne konkurencyjne automaty paczkowe ma limit.
  3. DHL POP umożliwia odbiór przesyłki z punktu odbioru aż przez 4 dni.
  4. Ich lokalizacje zostały wybrane tak, by automaty znajdowały się na zewnątrz budynków.
  5. Automaty paczkowe DHL POP BOX dostępne mają być przez całą dobę.

Tu również wybierając opcje bez etykiety, należy pamiętać o napisaniu na kartonie numeru nadania. Po opłaceniu usługi możemy nadać paczkę w automacie DHL POP BOX, korzystając ze sposobu opisanego we wcześniejszym akapicie. Wraz z wprowadzeniem automatów DHL dało się również zauważyć istotne zmiany w działaniu punktów DHL Parcel. Jeszcze do niedawna, przy punktach DHL Parcel funkcjonowały Centra Obsługi Klienta. Można było skorzystać z nich na miejscu, nadać paczkę i być pewnym, że jeszcze tego samego dnia trafi ona do sortowni. Centra Obsługi Klienta DHL zostały zlikwidowane, a na ich miejscu powstały automaty paczkowe DHL.

Adresy paczkomatów InPost i automatów DHL POP BOX.

Teraz też możesz odebrać w nich przesyłkę bez potrzeby wpisywania numeru PIN na terminalu – wystarczy, ze podasz PIN sprzedawcy i gotowe. Do końca roku ma ich być kilkaset, a docelowo DHL planuje uruchomić kilka tysięcy swoich automatów paczkowych. DHL poinformował nas właśnie, iż w odpowiedzi na oczekiwania klientów zdecydował się na uruchomienie sieci własnych automatów paczkowych – POP Box. W dobie rozwijającego się rynku e-commerce, wybór pomiędzy paczkomatami InPost a automatami DHL POP BOX to niełatwa decyzja. Obie firmy oferują podobne wymiary skrytek i zapewniają właściwe bezpieczeństwo, choć InPost wydaje się prowadzić w kwestii liczby dostępnych lokalizacji. DHL, będąc na rynku krócej, skupia się na jakości i cenach.

Szybko odszukaj lokalizację najbliższego punktu DHL POP, w którym do poźnych godzin nadasz przesyłkę, aby wyjechała w trasę, jeszcze tego samego dnia. Rozpocznij współpracę już dziś i korzystaj z wygodnych form zamawiania kuriera online. Skorzystaj z naszych usług i rozwiązań opracowanych z myślą o Twoim biznesie. Wzmacniaj lojalność swoich klientów dzięki profesjonalnej obsłudze klienta.

Automat DHL POP BOX to nic innego jak konkurencja dla paczkomatów InPost i automatów paczkowych Orlen Paczka. To rewolucyjne urządzenie wyposażone w szereg funkcji, pozwalających na szybkie nadanie lub odbiór paczki. O każdej godzinie i niemalże w każdych warunkach atmosferycznych. Przy odbiorze, kiedy paczka trafi do wybranego automatu DHL POP BOX, zostanie przesłany SMS lub e-mail z unikalnym kodem PIN. Wystarczy wpisać ten kod we wskazanym automacie POP BOX i odebrać przesyłkę.

Powstaliśmy w 2008 roku jako społeczność entuzjastów technologii. Kolejnym kluczowym aspektem jest właściwe zabezpieczenie przedmiotu. Z jego pomocą wypełnimy każdą wolną przestrzeń w kartonie.

Klienci oczekują od firm kurierskich pełnej swobody i elastyczności w obszarze doręczeń przesyłek. Coraz częściej decydują się na dostawy w systemie out of home, dzięki czemu swoje zakupy mogą odbierać Grupa MMCIS – makler oszustw w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i miejscu. W odpowiedzi na te potrzeby regularnie rozwijamy sieć naszych Punktów Obsługi Paczek, a teraz dodatkowo rozszerzamy ofertę DHL o automaty paczkowe.

DHL POP BOX, tak samo, jak inne konkurencyjne automaty paczkowe ma limit. Dopuszczalna waga paczki, jaką można nadać w automacie to 25 kilogramów. Z chwilą, gdy nasza paczka przekroczy limit, trzeba liczyć się z możliwością naliczenia dodatkowej opłaty. By nie ryzykować, najlepiej skorzystać z innych usług przewoźnika, takich jak dedykowane punkty nadania DHL POP. Przesyłka może czekać na odbiór aż 4 dni kalendarzowe od daty doręczenia do automatu, odbiór paczki jest szybki i prosty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *